İhracat Belgeleri

İhracat yapılan ülkeler, ülkelerine girecek ürünlerin, ilgili kurumun belirlemiş olduğu teknik mevzuatlara, ülkenin sağlık, çevre, güvenlik koşullarına uygunluğundan emin olmak adına belgelendirme istemektedirler.

Hizmetimiz, uzun yıllardır sahip olduğumuz deneyimlerimizin de katkısıyla belgelendirme öncesi talep edilen analizler, gerekli evraklar, süreç konusunda bilgilendirme, yaşanabilecek problemlere ilişkin hızlı ve etkili çözümlemeler, denetim ve sonucunda belgelendirme içermektedir.

Bu belgeler ile gümrük sürecinde yaşanabilecek olası problemlerin önlenmesi, ürünlerin zorunlu güvenlik, kalite ve emniyet şartlarını yerine getiriyor olması sağlanarak uluslararası ticaret mümkün hale getirilmektedir. Dolayısıyla gümrükte yaşanabilecek gecikmelerin ve uygun olmayan ürünlerin gönderiminden kaynaklanan kayıp ve zararların önüne geçilebilmektedir. Şirketimiz her konuda olduğu gibi gözetim ve onaylarını nesnel, doğru bir prensiple karara bağlarken, müşterilerine hızlı ve çözüm odaklı yol haritası çizmektedir.